Program Edukacji Żeglarskiej Złap Wiatr W Żagle

Program Edukacji Żeglarskiej ZŁAP WIATR W ŻAGLE umożliwia dzieciom, młodzieży i dorosłym udział w imprezach żeglarskich i wodnych, poprzez dofinansowanie ceny uczestnictwa w rejsie, obozie lub kursie od 20 do 80% ceny imprezy. W ramach programu każdy uczeń może popłynąć na wakacyjny rejs żeglarski turystyczny lub szkoleniowy na patent, obóz żeglarski lub sportów wodnych. Osobna propozycja zielonych szkół pod żaglami i jednodniowych rejsów skierowana jest do grup szkolnych.

Pierwszy rejs po Jeziorze Zegrzyńskim

Pierwszy rejs po Jeziorze Zegrzyńskim
To akwen na którym większość wodniaków wypływa w kilkugodzinne, jednodniowe lub weekendowe rejsy. Jednocześnie móstwo zakamarków, delta ujścia Bugu czy Narew pozwalają na odbycie nawet tygodniowych rejsów, podczas których i tak nie zdążymy poznać wszystkich zakątków.


Wandrus - polecamy obozy dla dzieci i młodzieży paintballowe, quadowe, gokartowe, przygodowe i żeglarskie

Wandrus - wakacyjne rejsy i obozy żeglarskie, wiosenne kursy weekendowe. Wiosenne i jesienne kursy żeglarskie dla dorosłych i młodzieży  w Gdańsku i w Warszawie na jeziorze Zegrzyńskim wakacyjne rejsy i obozy dla młodzieży na Mazurach i Zalewie Wiślanym. Oprócz imprez żeglarskich obozy przygody: windsurfingowe, sportów wodnych, paintballowo-quadowe, przygodowe, i wiele innych
Wandrus opinie tutaj

Subskrybuje zawartość